Spektrometr do złota GOLDSCOPE SD 510

Wysokiej klasy spektrometr do złota GOLDSCOPE SD 510 jest specjalistycznym urządzeniem służącym do przeprowadzania niezwykle precyzyjnych analiz różnego rodzaju stopu metali szlachetnych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii przeprowadzania dokładnych badań możliwa jest kompleksowa diagnostyka danej powierzchni. Niepodważalnym jego plusem jest rozmiar. Urządzenie zamknięte jest w odbudowie, której rozmiary zostały ograniczone do niezbędnego minimum, co pozwala na znaczne zaoszczędzenie dostępnego miejsca.
Spektrometr jubilerski

Spektrometr do złota GOLDSCOPE SD 510 - cena

Zależy Ci na przeprowadzeniu dokładnych pomiarów, które mogą zweryfikować skład badanego stopu metali szlachetnych? Spektrometr do złota GOLDSCOPE SD 510 jest idealnym produktem dla Ciebie! Urządzenie może nie tylko przeprowadzić analizę składu danego stopu, ale także w profesjonalny sposób zbadać grubość powłoki użytej do pokrycia danej powierzchni. Wysokiej klasy spektrometr łączy sprawne działanie z niezwykle atrakcyjną ceną, jest więc doskonałą propozycją w wielu różnorodnych zastosowaniach.

Sprawdź ofertę spektrometrów!

Spektrometr rentgenowski

Badanie złota spektrometrem

Jak skutecznie zbadać nie tylko grubość, ale także skład danej powłoki? Z pomocą przychodzi profesjonalny spektrometr, za pomocą którego można przeprowadzić dokładne pomiary. Jest szczególnie przydatny w przypadku metali szlachetnych, których wysokiej jakości skład jest niezwykle istotny. Korzystanie z urządzenia umożliwiającego badanie złota, mimo zawartego w nim zaawansowania technicznego, nie jest skomplikowane. Intuicyjne działanie korzystnie wpływa na komfort korzystania ze sprzętu. W modelach wysokiej klasy dostępne jest automatyczne rozpoznawanie materiału podłoża, dzięki czemu ingerencja użytkownika może zostać ograniczona do niezbędnego minimum. Badanie złota spektrometrem odbywa się na zasadzie wnikliwej analizy składu pierwiastkowego. Możliwe jest rozpoznanie wielu z nich, co korzystnie wpływa na dokładność końcowego wyniku. Dodatkowa funkcja mierzenia grubości powłoki, jaką pokryta jest dana powierzchnia, to kolejny atut spektrometrów wysokiej klasy. Dzięki skutecznemu działaniu znajdują one zastosowanie w wielu dziedzinach.